Dom z ogrodem i tarasem w Pilźnie!

Ogłoszenie archiwalne Wygasło: Niedziela, 21 Grudzień, 2025  21:07
670 000 zł
3564 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Domy / Sprzedaż
  • Powierzchnia:188 m2
  • Liczba pokoi:5 i więcej pokoi
  • Pow. działki:2894 m2
  • Rynek:Wtórny
  • Rok budowy:1989
  • Sprzedaż:Pośrednik

Opis oferty

Dom o powierzchni 188,9 m² posadowiony na działce o wielkości 28,94
ara która daje poczucie wolności, którego nie kupisz w dużym
mieście. Sercem nieruchomości jest salon z kominkiem – idealne
miejsce na reset po dniu wypełnionym wideokonferencjami. Układ
wnętrz został przemyślany tak, by oddzielić strefę wspólną od
prywatnej: znajdziesz tu trzy sypialnie oraz cztery dodatkowe pokoje,
w tym dwa umieszczone na antresoli. Taka konfiguracja to marzenie
każdego, kto pracuje w modelu hybrydowym – jeden pokój może stać
się profesjonalnym gabinetem, drugi domową biblioteką, a trzeci
prywatną siłownią, bez konieczności rezygnowania z komfortu
pozostałych domowników. Całość uzupełniają dwie łazienki,
jedna z wanną a druga z prysznicem.

Na półpiętrze znajdziesz salon, w którym naturalne światło
współgra z ciepłem kominka, tworząc atmosferę sprzyjającą
długim rozmowom. Kuchnia jest oddzielna i praktyczna, co doceni
każdy, kto chce celebrować posiłki z dala od widoku niepozmywanych
naczyń. Wyższe kondygnacje to strefa pełnej prywatności z
sypialniami wykończonymi klasycznymi parkietami, a ukoronowaniem
części mieszkalnej jest duża łazienka na piętrze, pełniąca
funkcję domowego SPA dzięki wannie z hydromasażem i zainstalowanemu
ogrzewaniu podłogowemu. Choć część pomieszczeń wymaga
odświeżenia, to właśnie w tym tkwi ich największy potencjał –
zamiast adaptować się do cudzego gustu, masz przestrzeń, by nadać