Dom Pilzno
Pilzno Pokaż na mapie ›
Dodane: Środa, 25 Marzec, 2026 20:10
319 000 zł
2279 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Domy / Sprzedaż
- Powierzchnia:140 m2
- Liczba pokoi:5 i więcej pokoi
- Pow. działki:684 m2
- Rynek:Wtórny
- Rok budowy:1983
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 319 000 zł / 2279 zł/m2
Opis oferty
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Agencji Nieruchomości ROTEX:Pilzno - dom piętrowy, murowany o powierzchni użytkowej około 140m2, wybudowany z ceramiki, dach kryty blachą;
wysokie sutereny - pomieszczenie gospodarcze, garaż;
parter - 3 pokoje, kuchnia, łazienka;
piętro - 3 pokoje, kuchnia, łazienka;
Budynek wymaga remontu, centralne ogrzewanie starego typu, stolarka okienna drewniana, na podłogach parkiet.
Działka o powierzchni 684m2, ogrodzona, pełne uzbrojenie doprowadzone do budynku.
Doskonała lokalizacja, blisko centrum miasta, na miejscu szkoła oraz dostęp do komunikacji podmiejskiej.
Cena 319 000 zł - do negocjacji. Polecamy!
Garaż: w bryle
Liczba pokoi: 6
Rok budowy: 1983
Kształt działki: prostokąt
Długość działki: 37,5
Szerokość działki: 19,5
Typ drogi: asfaltowa
DANE KONTAKTOWE:
Agencja Nieruchomości Joanna i Andrzej Sroka
501 - pokaż numer telefonu -
@
www.rotex-debica.pl
LINK DO OFERTY:
http://www.rotex-debica.pl/numer/1051
Osoby prowadzące: Andrzej Sroka
Tel. 501 - pokaż numer telefonu -
E-mail: @
Wszystkie oferty z Dębicy i okolicy znajdziesz na naszej stronie _______rotex-debica pl_______
* Najstarsza Agencja Nieruchomości w Dębicy
* Największa baza mieszkań, domów i działek